Nasze
realizacje

Audi
Audi
Bristol
Bristol
Centrum Medyczne Medyk
Centrum Medyczne Medyk
Citroen
Citroen
DPD
DPD
Decathlon
Decathlon
Delikatesy Centrum
Delikatesy Centrum
G2A Arena
G2A Arena
Garbarnia Kraków
Garbarnia Kraków
Grand Hotel
Grand Hotel
Libero Katowice
Libero Katowice
Medicover
Medicover
NIKE
NIKE
PGE
PGE
Peugeot
Peugeot
Podkarpackie
Podkarpackie
Vendo Park
Vendo Park
Vivo
Vivo
Volvo
Volvo
WP
WP
Wody Polskie
Wody Polskie
Zaczytani
Zaczytani
Podkarpackie
Potwierdzam, że zamówienie zostało wykonane z należytą starannością, terminowo i fachowo.
Hotel Bukovina
Z przyjemnością polecamy usługi firmy, jesteśmy bardzo zadowoleni z przygotowanych atrakcji dla najmłodszych gości i na pewno niejednokrotnie skorzystamy z jej usług ponownie.
Hotel Bristol
Polecamy wszystkim, którzy poszukują profesjonalnej i kompetentnej firmy animacyjnej.
Hotel Grand
Bardzo doceniamy również elastyczność, jaką wykazuje się firma. Do każdego zlecenia przygotowują się indywidualnie, w pełni dostosowując się do naszych wymagań.
Polimarky
Bardzo dziękujemy całej załodze Fabryki Kreatywności za niezwykle udaną współpracę. Właśnie planujemy kolejne wydarzenie z udziałem animatorów "Fabryki" na przyszły rok.
Centrum medyczne MEDYK
Z czystym sumieniem możemy polecić usługi Fabryki Kreatywności - zdaniem całego zespołu CM Medyk to gwarancja świetnej zabawy dla najmłodszych, podczas której nie ma czasu na nudę.
Seat
Z największą przyjemnością możemy potwierdzić, iż Fabrykę Kreatywności tworzą ludzie z pasją, talentem i charyzmą.
GXO Logistics
Chciałabym zwrócić uwagę na wyjątkowe zaangażowanie zespołu Fabryki Kreatywności, który podjął się organizacji tego wydarzenia w bardzo krótkim czasie przed realizacją. Ekspresowa reakcja i perfekcyjna realizacja wszystkich aspektów wydarzenia pozostawiła nas z zachwytem.
Novotel
Doświadczenie Fabryki Kreatywności w organizowaniu tego typu imprez, było widoczne w każdym szczególe, co przyczyniło się do bezproblemowego przebiegu całego wydarzenia.
Volvo Wrocław
Jesteśmy dumni z naszej współpracy i szczerze polecamy Fabrykę Kreatywności jako niezawodnego partnera do organizacji wydarzeń dla dzieci.
Garbarnia
Polecamy firmę Fabryka Kreatywności jako solidnego partnera do współpracy.
Amer Sports
Dziękujemy Fabryce Kreatywności za doskonałą organizację i tworzenie niezapomnianych chwil dla naszych pracowników i ich rodzin.
Vivo
Firma doskonale wywiązała się z powierzonego zadania, zarówno w kwestii organizacji animacji i warsztatów dla dzieci oraz koordynacji całego wydarzenia.